پیام تسلیت هیأت مدیرهٔ فارو به مناسبت حیات الله شیرزاد و خدیجه بختیاری

پیام تسلیت هیأت مدیرهٔ فارو

به مناسبت وفات نا بهنگام حیات الله شیرزاد و خانم شان خدیجه بختیاری شیرزاد

برادر و خانم برادر انجنیر احمد شیرزاد، رئیس فدراسیون سازمانهای پناهندگان افغان در هالند (فافون) ، سابق عضو هیأت اجرائیهٔ فدراسیون سازمانهای افغانهای مقیم اروپا (فارو) و فعلاً کادر سابقه دار و فعال فارو

با درد و افسوس اطلاع گرفتیم که یک شخصیت وطندوست کشور ما حیات الله شیرزاد و خانم شان خدیجه بختیاری شیرزاد به اثرجراحت ها در یک حادثهٔ مرگبار ترافیکی جان به حق داده و خانواده های شیرزاد،  بختیاری، لعلی، جمال، ظفیر، فرزاد و یعقوبی  و همه دوستان  این فامیل ها را در غم و اندوه عمیق فرو بردند. اعضای هیأت مدیرهٔ فدراسیون سازمانهای افغانهای مقیم اروپا (فارو) و فعالین فدراسیون سازمانهای پناهندگان افغان در هالند (فافون) خود را در این اندوه بزرگ با فامیلهای موصوف شریک دانسته به این خانواده ها ابراز تسلیت نموده و برای هردو متوفا بهشت برین را آرزو میکنند.

فدراسیون سازمانهای افغانهای مقیم اروپا از بدو تأسیس خود از همکاری بی شائبه فامیل های شیرزاد و لعلی برخوردار بوده است. انجنیر شیرزاد تا چند هفته قبل عضو هیأت اجرائیه فارو بود. مرحوم داکتر عبدالعلی لعلی یکی از مؤسسین و رؤسای افتخاری فارو و انجنیر شعیب لعلی یکتن از اعضای مؤسس و عضو فعلی هیأت مدیرهٔ فارو میباشد. انجنیر لیاقت لعلی و خانم محترمه شان از همکاران دایمی فارو میباشند. مراتب تسلیت خاص خود را به این عزیزان تقدیم نموده یکبار دیگر برای آنها صبرجمیل استدعا داریم.  

هیأت مدیرهٔ سازمانهای افغانهای مقیم اروپا (فارو)

هیأت مدیرهٔ فدراسیون سازمانهای پناهندگان افغان در هالند (فافون)

جهت مشاهده اعلامیه فاتحه در روز شنبه ۲۹ اکتوبر ۲۰۲۲ اینجا اشاره نمایید